Společenský program

Společenský večer:    Hotel Harmony, pátek 21.10.2011
                                    Vstupné na společenský večer je zahrnuto do kongresového poplatku.
 

Info: Špindlerův Mlýn je nejznámější a nejnavštěvovanější středisko Krkonoš, známý je též jako český Aspen. Mimořádné klimatické podmínky a příhodná poloha celoročně uspokojí návštěvníky vyhledávající sport, turistiku, aktivní odpočinek i relax. Špindlerův Mlýn je střediskem letní i zimní turistiky, rekreace s možností lyžování, koupání i pěší turistiky.

Nachází se v nadmořské výšce 710–850 m.n.m. nad soutokem Dolského potoka s Labem. Je chráněn a obklopen Kozími hřbety, Pláněmi a Medvědínem.

V letním období nabízí nespočet turistických a cyklistických tras. Ze Špindlerova Mlýna je možno podnikat mnoho zajímavých výletů, například na Horní Mísečky, k prameni Labe, ke Špindlerově boudě či na Sněžku. Cyklisté mohou v létě využít cyklobusy, které křižují celé Krkonoše.

Místní lyžařské středisko Ski areál Špindlerův Mlýn jako jediný 6-ti hvězdičkový resort v ČR nabízí 25 km špičkově upravených sjezdových tratí všech obtížností. Jen ve Špindlerově Mlýně můžete lyžovat až 5 měsíců v roce. Pro příznivce běhu na lyžích upravuje Skiareál Špindlerův Mlýn téměř 100 km běžeckých tratí. Ve Svatém Petru a na Horních Mísečkách jsou připraveny atraktivní snowparky, včetně U - rampy na černé sjezdovce ve Svatém Petru.

Nelyžující návštěvníci si také přijdou na své. Ve Špindlerově Mlýně najdou četné množství ostatních aktivit. V zimě mohou navštívit 4 km dlouhou sáňkařskou dráhu, vedoucí od Erlebachovy boudy k Dívčím lávkám. Děti jistě ocení snowtubing - jízdu v ledovém korytě. Zájemci mohou využít romantické projížďky v kočáru taženém koňmi. Příznivcům extrémních sportů bychom doporučili tandemový seskok na paraglidingu.

Nabídka letních a zimních aktivit je opravdu rozmanitá: letní bobová dráha, Sáňkařská dráha, minigolf, lanový park, čtyřkolky, tenis, squash, turistický vláček, koňská spřežení, aquaparky, paragliding, rafting, masáže, běžecká stezka "Buď fit", sportovní střelnice, snowtubing apod. Návštěvníkům, jsou k dispozici půjčovny kol a lyží, školy se zkušenými instruktory a další .

Špindlerův Mlýn také nabízí nespočet barů, diskoték a restaurací.