UPOZORNĚNÍ

Od 1.11.2016 byla spuštěna databáze specialistů, kteří se věnují chirurgii ruky. Jsou to lékaři různých odborností. Účelem databáze je poskytnout pacientům informace o tom, kde nejblíže mohou najít lékaře či lékařku, kteří se věnují problematice onemocnění ruky. Do databáze může být zařazen každý specialista, který je členem společnosti a má specializovanou způsobilost (atestaci) v některém ze základních oborů (plastická chirurgie, ortopedie, traumatologie apod.), v jejichž náplni je i chirurgie ruky. 

Databázi najdete zde

Pracoviště jsou rozděleny podle krajů: 

PrahaStředočeský krajPlzeňský  krajJihočeský krajkraj VysočinaPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajKarlovarský krajJihomoravský krajZlínský krajOlomoucký krajMoravskoslezský kraj.

Pro pacienty

Tato část našeho webu je určena pacientů, laikům, kteří vyhledávající informace o onemocněních ruky a jejich léčbě na internetu. V sekci Informace pro pacienty je možno nalézt základní informace o jednotlivých onemocněních a o jejich léčbě. V sekci Otázky a odpovědi je možno se podívat na již zodpovězené konkrétní otázky a případně nějaký dotaz i položit.

    Informace zde uvedené nejsou a nemohou být považovány za jediné správné a absolutně platné. Vždy mohou částečně vyjadřovat stanovisko, osobní zkušenost či názor autora k dané problematice. Autoři se však zaručují, že uvádějí informace dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, a že informace odpovídají současnému stupni poznání v oboru. Autoři však nepřejímají odpovědnost ani záruky za absolutní platnost nebo dostatečnost poskytnutých informací, nebo za jejich nesprávnou interpretaci.

MUDr.Aleš Fibír

Vyhledávání