Diskusní téma: Reflexní sympatická dystrofie (Sudeckova nemoc)

Datum: 26.02.2021

Vložil: Andrea

Titulek: Re: Sudeckův syndrom

Ahoj Jitka,mam sudecka stupen 3 noha-kolenny klb a vyssie.Presla som si podobnou torturou typu ruky prec a nevieme co sa stalo az som sa dopracovala k danemu stadiu:/Nastastie som nakoniec nasla lekara,ktory vedel o co sa jedna.Urcite co ti mozem poradit je vyskusat HBO-neviem ako je to u vas,mne cast nakladov hradi poistovna.Je to skvela pomoc pri liecbe.Tiez uzivam Osteogenon(ten sa predpisuje v kurach).Kup si makucku silikonovu lopticku a zavirej ji v dlani(nesmi ti to stuhnout),ja som nachodila kilometre v noci ked klb zacal tuhnut aj ked to bolo ako keby som slapala po ziletkach.Tiez som skocila trosku do neznama a vyskušala Milgamu-necakala som to,ale zabrala.Dneska si ju davam predpisovat v injekciach podla potreby.A teraz trosku z byliniek,nieje to univerzum mne velmi pomahaju -uzivam tinktury od Mgr.Podhornej z gemmaterapie puciky Jezibaba Gulatohlava a Topol cierny-nedam na ne dopustit,po mnohych rokoch bolesti dneska fungujem uz rok normalne-dokonca som sa postavila na lyze.Sudeck je svina no ak si v prvom stadiu mas obrovsku sancu z neho vyjst,co ja uz teraz mozem len remizovat.Najdi si hlavne odborneho lekara,ktory bude mat ochotu aj vypocut nielen liecit.Mne v tomto pomaha ortoped,ktory ma skusenost a to takych co bud nevedeli alebo by len cpali injekcie som presla za prvy rok choroby 16!S tou loptickou cvic velmi jemne len po hranicu bolesti-bude to neprijemne a stat ta vela usilia lebo ta bolest je zufala,ale nedaj sa porazit dopredu.Drzim ti vsetky prsty na rukach aj nohach.Ty to zvladnes,neboj sa!Hlavne sa nevzdaj a nenechaj sa odpinkat!Ada

Vyhledávání